Opinie

Wschód słońca

Much appreciated. .its delivered And they are so happy. Thanks alot...sure next events i will back to send flowers and gifts through you to my friends in Poznan Best Regards

Maggid

Kalanchoe od serca

OK.Polecam.Nie ma lipy.

Robert.Pruszków

20 czerwonych róż (40 cm)

Piękny bukiet - jak na załączonym zdjęciu! Idealnie trafiony moment dostawy - dziękuję!

m.

7 różowych róż

Osoba obdarowana poinformowała mnie sms,"jaka piękna niespodzianka,wspaniałe róże,jestem zachwycona"

piotr

Tulipany od serca

Po raz kolejny serwis na 100%. Bukiet w rzeczywistosci wygladal nawet lepiej niz na fotografii :) Dostarczone kwiaty na czas, pelna mejlowa informacja o postepie. Próbowałem wielu innych *międzynarodowych* kwiaciarni i rozczarowanie tylko potęguje chęć wspierania lokalnego biznesu w moim mieście. wielkie dzięki i na pewno wrócę..... 26 na imieniny Mamy :)

tom

20 czerwonych róż + wazon GRATIS

Gorąco polecam Poznańską kwiaciarnię internetową Poznań Florist. Bardzo dobra jakość obsługi a i same kwiaty pachnące i okazałe. Dodatkowo Pan dostarcza kwiaty z pełną kulturą i elegancją :)

Paweł Drzewiecki

20 różowych róż + wazon GRATIS

Realizacja bardzo duży plus. Apeluję o opcje dostawy "niespodzianka", bo w moim przypadku telefon godzinę wcześniej do adresatki rozpoczął regularne, zmasowane śledztwo.

romantyk

25 pomarańczowych tulipanów + wazon GRATIS

Piekne kwiaty !!!! Doskonala kwiaciarnia, korzystam od lat I zawsze jestem super zadowolona, mila obsluga I troska o klienta, serdecznie polecam!!!

Magdalena

25 różowych tulipanów + wazon GRATIS

wszystko zagrało b. dobrze, nawet zmiana terminu na życzenie

R

Kompozycja z róż w koszu

Moja Babcia byla zachwycona kwiatami. Przepiekna duza kompozycja byla idealna na jej imieniy! Dziekuje serdecznie za pomoc w przygotowaniu i dostarczeniu prezentu! Perfekcyjny serwis!

Joanna

Piękne kwiaty,wszystko na czas. Sercem dziękuję!
Iwona M. Z.
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa