Opinie

Tulipany od serca

Po raz kolejny serwis na 100%. Bukiet w rzeczywistosci wygladal nawet lepiej niz na fotografii :) Dostarczone kwiaty na czas, pelna mejlowa informacja o postepie. Próbowałem wielu innych *międzynarodowych* kwiaciarni i rozczarowanie tylko potęguje chęć wspierania lokalnego biznesu w moim mieście. wielkie dzięki i na pewno wrócę..... 26 na imieniny Mamy :)

tom

20 czerwonych róż + wazon GRATIS

Gorąco polecam Poznańską kwiaciarnię internetową Poznań Florist. Bardzo dobra jakość obsługi a i same kwiaty pachnące i okazałe. Dodatkowo Pan dostarcza kwiaty z pełną kulturą i elegancją :)

Paweł Drzewiecki

20 różowych róż + wazon GRATIS

Realizacja bardzo duży plus. Apeluję o opcje dostawy "niespodzianka", bo w moim przypadku telefon godzinę wcześniej do adresatki rozpoczął regularne, zmasowane śledztwo.

romantyk

25 pomarańczowych tulipanów + wazon GRATIS

Piekne kwiaty !!!! Doskonala kwiaciarnia, korzystam od lat I zawsze jestem super zadowolona, mila obsluga I troska o klienta, serdecznie polecam!!!

Magdalena

25 różowych tulipanów + wazon GRATIS

wszystko zagrało b. dobrze, nawet zmiana terminu na życzenie

R

Kompozycja z róż w koszu

Moja Babcia byla zachwycona kwiatami. Przepiekna duza kompozycja byla idealna na jej imieniy! Dziekuje serdecznie za pomoc w przygotowaniu i dostarczeniu prezentu! Perfekcyjny serwis!

Joanna

Zestaw piłkarza

Po raz kolejny poznanflorist w 100% spełniło moje oczekiwania: piękny bukiet ze świeżych kwiatów, wykonany z fantazją i dostarczony na czas. Perfekcyjna obsługa i jakość!

Krzysztof

Serce z róż i margaretek

Thank you very much for your great service, a pleasure to work with you (next time I'll also send the flowers with your company).

Lorenzo

Kolorowy zawrót głowy

Thank you for everything, the flowers were amazing. Ordered a few flowers before and everytime the service was excellent.

Illia

Tort kwiatowy na 18 urodziny

Tort był wielką niespodzianką dla obdarowanego. Wyglądał prześlicznie. Dostarczony został w terminie. Wszystkich znajomych będę zachęcała do korzystania z tej formy przekazywania kwiatów.

Danuta

Kolejne zamówienie zrealizowane. Piękne kwiaty dostarczone na czas. Polecam
Piotr
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa