Opinie

20 czerwonych róż + wazon GRATIS

Dziewczyna mega zadowolona była. bardzo fachowa obsługa :)

Mariusz

Frezje

Wiązankę z 50 frezji zamówiłem dwa dni przed terminem doręczenia. Dolaczylem Anioła Stróża. Wszystko zrobiło wspaniałe wrażenie na córce - była zachwycona. Za serce i miłość jaką wkladacie w swoją pracę niech Wam Bóg błogosławi i obdarzy potrzebnymi łaskam tak w życiu osobistym jak i służbowym. Wiele radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, aby nigdy nie brakło cierpliwości i wyrozumiałości do klienta, a klientom aby nigdy nie brakło pieniędzy na dawanie radości poprzez obdarowywanie kwiatami.

Marcin G

Wiązanka pogrzebowa z czerwonych róż

WIAZANKA Z CZERWONYCH ROZ BARDZO BARDZO LADNA - TRADYCYJNIE PIEKNIE STARANNIE ULOZONE PRZESLICZNE SWIEZE ROZE.NIE ZAWIODLAM SIE .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I BARDZO POLECAM

ELZBIETA Z WARSZAWY

Wiosenna kompozycja

Kwiaty piekne Obsluga bardzo mila wszystko na czas jak sie nalezy.Bardzo polecam Pozdrawiam

Maciej

Goździki gałązkowe

Bardzo dobry kontakt z szefową. Piękny bukiet i upominek. Moja kobieta była zachwycona. Serdecznie polecam. :-)

Tomasz R.

Cyprysowa choinka + pralinki Lindt Lindor GRATIS

pełen profesjonalizm- polecam!

Beata

25 fioletowych tulipanów

Bukiet zgodny z opisem. Solenizantka była bardzo zadowolona. Dostawa na czas i bez problemu. Dziękuję bardzo za usługę. Pozdrawiam.

Anna (UK)

Różany ogródek

Kwiaty przepiękne, dostawa również OK, obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

Karol

Słoneczniki

Bardzo dziekuje za profesjonalna realizacje zamowienia. Bukiet kwiatow oraz dolaczony do niego prezent w postaci kosza z owocami byly piekne, okazale i swieze. Obsluga klienta szybka, pomocna i mila. Szczerze polecam wszystkim!

Izabela

Promienny bukiet

Bukiet naprawdę duży i piękny. Obsługa kompetentna,ukierunkowana na klienta. Absolutnym plusem jest błyskawiczna reakcja ze strony kwiaciarni w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Dziękuję i polecam.

Renata Szot

Profesjonalizm w 100%. Osobiście jeszcze nie widziałem bukietu, ale minęła już ponad godzina od dostarczenia, a obdarowana nim osoba nadal nie może wyjść z podziwu. Polecam gorąco.
Krzysztof (niemcy)
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa