Opinie

"Dziękuję za sprawną realizację nietypowego zamówienia, odbiorcom się kosz kwiatowy spodobał. I nie mam wątpliwości, gdzie następnym razem zamówię w Poznaniu kwiaty. Pozdrawiam."

Dorota D.

"Witam. Bardzo serdecznie dziękuję za dostarczenie bukietu. Jest bardzo ładny /przesłała mi zdjęcie/, a co najważniejsze że córka była zachwycona. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję i pozdrawiam."

Sylwia W.

"Dziękuje bardzo za sprawne działanie - jak zwykle profesjonalnie i na czas! Będę Państwa polecał wszystkim znajomym!"

Marcin O.

"Dziękuję Państwu za wspaniały serwis kwiatowy z góry, bo nigdy mnie Państwo nie zawiedliście. Serdecznie pozdrawiam."

Izabela K.

"Witam. Zaskoczenie niesamowite, bukiet super, kontakt mailowy ok, serwis rewelacja. Dziękuję za współpracę i jestem przekonany, że jeżeli tylko będę potrzebował lub ktokolwiek z moich znajomych bukiet to w 100% Was polecam. Pozdrawiam."

Paweł B.

Bukiet z białych lilii

"Serdecznie dziękuję za realizację mojego zamówienia. Niespodzianka wspaniała, bukiet prześliczny, serwis rewelacyjny. Jeszcze raz składam gratulacje za profesjonalizm i perfekcję w każdym calu. Obiecuję Państwu ponowne i niejednokrotne skorzystanie z Waszych usług, oraz gwarantuję zwiększenie liczby klientów ze względu na wspaniałą opinię wszystkich zaproszonych gości, którzy podzielają moje zdanie, na urodzinach ważnego członka mojej rodziny. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję. Z poważaniem"

Radek K.

"Dziękuję. Najwyższy poziom wykonania powierzonej usługi, do tego świeże, zdrowe kwiaty. U mnie duży plus, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Waszych usług. Pozdrawiam."
Grzegorz W.
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa