Opinie

"Witam serdecznie! Bardzo dziękuję, właśnie otrzymałam telefon od osoby, która otrzymała bukiet - jest zachwycona. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za profesjonalizm.Pozdrawiam."

GRZEGORZ C.

"Bardzo dziękuję za natychmiastową odpowiedź i mam nadzieję, że również tym razem moje zamówienie zostanie zrealizowane niezwykle elegancko i profesjonalnie. Ostatnim razem w sierpniu Mama była bardzo usatysfakcjonowana Waszym serwisem. Z powodzeniem podtrzymujecie tradycje poznańskiej solidności. Pozdrawiam."

Elżbieta W.

"Dziękuję bardzo! Mama uwielbia Państwa kwiaty, a ja polecam Wasz serwis znajomym."

Magda P.

"Pragnę bardzo mocno podziękować, ponieważ zamówienie nie tylko zostało zrealizowane, ale niemal podbiło serce adresatki:) Jestem tym samym pewny, że do "usłyszenia" już niebawem. Serdecznie dziękuję za doskonałą realizację zamówienia i pozdrawiam mocno."

Andrzej C.

"Dziękuję bardzo za punktualną realizację zamówienia. Bukiety zrobiły na dziewczynach ogromne wrażenie :-) Pozdrawiam serdecznie."

Marcin P.

"Dziękuję za realizację zamówienia. Jestem bardzo zadowolony z formy i sposobu przekazania wieńca podczas ceremonii pogrzebowej. Pozdrawiam."

Waldemar N.

"Dziękuję za sprawną realizację nietypowego zamówienia, odbiorcom się kosz kwiatowy spodobał. I nie mam wątpliwości, gdzie następnym razem zamówię w Poznaniu kwiaty. Pozdrawiam."

Dorota D.

"Witam. Bardzo serdecznie dziękuję za dostarczenie bukietu. Jest bardzo ładny /przesłała mi zdjęcie/, a co najważniejsze że córka była zachwycona. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję i pozdrawiam."

Sylwia W.

"Dziękuje bardzo za sprawne działanie - jak zwykle profesjonalnie i na czas! Będę Państwa polecał wszystkim znajomym!"

Marcin O.

"Dziękuję Państwu za wspaniały serwis kwiatowy z góry, bo nigdy mnie Państwo nie zawiedliście. Serdecznie pozdrawiam."

Izabela K.

Przepiekny bukiet i profesjonalna przemila obsluga na medal...........polecam wszystkim....Dziekuje!!!
Joanna Dragowska
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa