Opinie

"Witam, Zamawiałam już u Państwa wcześniej wieńce na Oś. Lotnictwa Polskiego i przy okazji chcę podziękować za bardzo dobry serwis i punktualność. Proszę kontynuować! Pozdrawiam."

Iwona B.

"Chciałabym serdecznie podziękować. Wiem od rodziców, że posłaniec doręczył kwiaty, które zrobiły niesamowite wrażenie na nich oraz na gościach. Dziękuję z całego serca za Waszą pomoc i profesjonalizm. Na 100% ponownie skorzystam z Waszych usług. Z poważaniem."

Sylwia S.

"Dziękuję serdecznie za szybką i wyczerpującą informację. Jako była poznanianka, bardzo cenię sobie status klientki objętej rabatem. Z pewnością niebawem znowu skorzystam z Waszego serwisu. Pozdrawiam i życzę sukcesów firmie."

Elżbieta W.

"Dziadkowie byli w szoku, mówili, że w życiu nie dostali takich kwiatów. Bukiet podobno piękny, a uśmiech na twarzach Babci (podobno nawet łezka:)) i Dziadka - bezcenny:) Niestety nie mogłam go obejrzeć, bo jestem z Gdańska,a oni z Poznania no ale porobili fotki :) Robiąc z Państwem interesy człowiek wie za co płaci. Obsługa klienta w 100% godna polecenia, oby więcej było tak rzetelnych firm :) pozdrawiam serdecznie! tak 3mać ! "

Dagmara P.

"Witam serdecznie! Bardzo dziękuję, właśnie otrzymałam telefon od osoby, która otrzymała bukiet - jest zachwycona. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za profesjonalizm.Pozdrawiam."

GRZEGORZ C.

"Bardzo dziękuję za natychmiastową odpowiedź i mam nadzieję, że również tym razem moje zamówienie zostanie zrealizowane niezwykle elegancko i profesjonalnie. Ostatnim razem w sierpniu Mama była bardzo usatysfakcjonowana Waszym serwisem. Z powodzeniem podtrzymujecie tradycje poznańskiej solidności. Pozdrawiam."

Elżbieta W.

"Dziękuję bardzo! Mama uwielbia Państwa kwiaty, a ja polecam Wasz serwis znajomym."

Magda P.

"Pragnę bardzo mocno podziękować, ponieważ zamówienie nie tylko zostało zrealizowane, ale niemal podbiło serce adresatki:) Jestem tym samym pewny, że do "usłyszenia" już niebawem. Serdecznie dziękuję za doskonałą realizację zamówienia i pozdrawiam mocno."

Andrzej C.

"Dziękuję bardzo za punktualną realizację zamówienia. Bukiety zrobiły na dziewczynach ogromne wrażenie :-) Pozdrawiam serdecznie."

Marcin P.

"Dziękuję za realizację zamówienia. Jestem bardzo zadowolony z formy i sposobu przekazania wieńca podczas ceremonii pogrzebowej. Pozdrawiam."

Waldemar N.

Kolejna super kwiatowa kompozycja!!!!!Polecam
Magda
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa