Opinie

Bukiet z irysów i żółtych tulipanów

Serdecznie dziękuję za profesjonalną usługę dostarczenia wiązanki kwiatów w Dniu Imienin.Będę gorąco polecał znajomym o Waszym profesjonaliżmie.

Ryszard

Bukiet z róż długości 60-70 cm

Po prostu rewelacja. Jakość, obsługa, w zasadzie wszystko.

witek

30 romantycznych róż w koszu

bardzo piękny bukiet...polecam

adam

25 różowych tulipanów

Uprzejmie dziękuję za dostarczenie kwiatów - babci się BARDZO podobały, ja jestem także bardzo zadowolona z Państwa profesjonalnej obsługi - na pewno będę zamawiać kwiaty u Państwa w przyszłości. Powodzenia w biznesie, pozdrawiam.

Edyta

"Witam, Wiązanka była przepiękna - ładniejsza niż na zdjęciu, dostarczona punktualnie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam."

Mariola C.

"Witam! Chciałam bardzo podziękować ze perfekcyjnie wykonaną usługę. Kwiaty, dostarczone przez Waszą Firmę uświetniły całą imprezę, a osoba obdarowana była pod ogromnym wrażeniem. Jesteście bardzo solidną Firmą, która poważnie i z szacunkiem traktuje klienta (w przeciwieństwie do przereklamowanej konkurencji). Poznanflorist zasługuje na piątkę z plusem i jest godna polecenia każdemu!!"

Hanna Z.J.

"Super. Śliczne kwiaty, śliczny bukiet. Dostawa w idealnym momencie. Wiem, że będę częściej korzystał jak będzie okazja :)"

Maciej C.

"Dziękuję. Najwyższy poziom wykonania powierzonej usługi, do tego świeże, zdrowe kwiaty. U mnie duży plus, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Waszych usług. Pozdrawiam."

Grzegorz W.

"Dziękuję za przepiękne bukiety! Rodzice i przyjaciele są zachwyceni! Kolejny raz Państwa firma dostarczyła przepiękne bukiety. Z całą pewnością złożę kolejne zamówienia."

Natalia D.

"Witam, Zamawiałam już u Państwa wcześniej wieńce na Oś. Lotnictwa Polskiego i przy okazji chcę podziękować za bardzo dobry serwis i punktualność. Proszę kontynuować! Pozdrawiam."

Iwona B.

Jestem bardzo zadowolona z Państwa usługi. Korzystam z tej kwiaciarni już po raz kolejny i z czystym sumieniem mogę ją polecić innym, potencjalnym klientom.
Alicja J.
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa