Opinie

Serce z róż i margaretek

Serce zamowilam dla mojej mamy na 70-te urodziny.Cala rodzina byla zachwycona jakoscia wykonania tego "malego dziela sztuki":-)). Od dzisiaj zamawiam kwiaty tylko tutaj:-))

Iwona Schraube,Vechta(Niemcy)

Różany ogródek

Kwiaty sliczne, dostarczone w umowionym czasie, pierwszorzedny kontakt z dostawca, wszystko na medal!

Joanna

Kompozycja z eustomy

Mama byla zachwycona przepiekna kompozycja...Serwis pierwsza klasa.Polecam!!!

Ania

Uśmiechnij się

Piekna kompozycja, ktora sprawila duza radość. Goraco polecam:)

Anna

Letni ogród

Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Serdecznie dziękuję za piękne wykonanie bukietu. Odbiorczyni kwiatów jest bardzo szczęśliwa. POLECAM TEN SKLEP! Pozdrawiam

Amelia

Pastelowa fantazja

Witam! Dziękuję za zrealizowanie zamówienia, bukiet był zachwycający i sprawił Jubilatom bardzo miłą niespodziankę.

Joanna

20 czerwonych róż

Kwiaty dostarczono terminowo i bardzo dobrej jakości.

Beata

Różowa Orchidea Phalaenopsis

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi . Właścicielka bardzo uprzejma i cierpliwa. Moja opinia polega na tym, że jestem osobą 70-cio letnią i nie opanowałam jeszcze całkowicie obsługi komputera. Właścicielka telefonicznie pokierowała krok po kroku moim zamówieniem. Przesyłka do mojej 90-cioletniej mamy, którą zamawiałam z Zielonej Góry do Poznania trafiła idealnie. Dziękuję.

Teresa.

Kosz Dotyk motyla

Bardzo, bardzo dziękuję. Mama aż się rozpłakała, powiedziała że takiego aż radosnego kolorowego bukietu "osobistego" nigdy nie dostała. Moja córka przysyłała mi kwiaty przez inną firmę, tez ładne, ale Wasze zdecydowanie ładniejsze. Będę Was wszędzie polecać szczególnie poza granicami kraju. Fachowa obsługa, punktualna no i rzecz bardzo ważna to kontakt informacyjny z klientem. Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam.

Anna P.

2 Campanule różyczkowe

Dziękuję ślicznie kwiatki piękne i dostaczone zgodnie z prosbą pOLECAM GORĄCO .

Magdalena Lipowicz

"Pragnę bardzo mocno podziękować, ponieważ zamówienie nie tylko zostało zrealizowane, ale niemal podbiło serce adresatki:) Jestem tym samym pewny, że do "usłyszenia" już niebawem. Serdecznie...
Andrzej C.
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa