Opinie

Letni ogród

Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Serdecznie dziękuję za piękne wykonanie bukietu. Odbiorczyni kwiatów jest bardzo szczęśliwa. POLECAM TEN SKLEP! Pozdrawiam

Amelia

Pastelowa fantazja

Witam! Dziękuję za zrealizowanie zamówienia, bukiet był zachwycający i sprawił Jubilatom bardzo miłą niespodziankę.

Joanna

20 czerwonych róż

Kwiaty dostarczono terminowo i bardzo dobrej jakości.

Beata

Różowa Orchidea Phalaenopsis

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi . Właścicielka bardzo uprzejma i cierpliwa. Moja opinia polega na tym, że jestem osobą 70-cio letnią i nie opanowałam jeszcze całkowicie obsługi komputera. Właścicielka telefonicznie pokierowała krok po kroku moim zamówieniem. Przesyłka do mojej 90-cioletniej mamy, którą zamawiałam z Zielonej Góry do Poznania trafiła idealnie. Dziękuję.

Teresa.

Kosz Dotyk motyla

Bardzo, bardzo dziękuję. Mama aż się rozpłakała, powiedziała że takiego aż radosnego kolorowego bukietu "osobistego" nigdy nie dostała. Moja córka przysyłała mi kwiaty przez inną firmę, tez ładne, ale Wasze zdecydowanie ładniejsze. Będę Was wszędzie polecać szczególnie poza granicami kraju. Fachowa obsługa, punktualna no i rzecz bardzo ważna to kontakt informacyjny z klientem. Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam.

Anna P.

2 Campanule różyczkowe

Dziękuję ślicznie kwiatki piękne i dostaczone zgodnie z prosbą pOLECAM GORĄCO .

Magdalena Lipowicz

Biała Orchidea Phalaenopsis

Dziękuje serdecznie Pani Marcie oraz całemu zespołowi Poznań Florist za coś co bezcenne- radość i łzy wzruszenia mamy- bo przecież dzieli nas 2500km. Orchidea piękna, a w dodatku dostarczona do miejsca pracy. POLECAM i DZIEKUJE- pozdrawiam z Zielonej Wyspy.

Zbyszek

Konwalie majowe

Dziekuje, super jakosc uslugi, kwiaty swieze i najlepszej jakosci. Bede polecal znajomym Panstwa firme.

Mateusz

Glamour

Korzystam z usługi tej kwiaciarni kolejny raz i mogę ją z czystym sercem polecić każdemu. Przy dokonywaniu zamówienia mogłam skorzystać z doradztwa miłej Pani a podczas realizacji na bieżąco byłam informowana o przebiegu. Kwiatki dotarły na określony czas, były świeże, takie jak wybrałam. Piękny bukiet wraz ze smacznymi czekoladkami po raz drugi uszczęśliwił i zachwycił moją babcię. Serdecznie dziękuję i życzę całej obsłudze kwiaciarni Florist powodzenia.

Ewa Babula

40 herbacianych róż

Mama byla zachwycona przepieknym bukietem...Seriws, pierwsza klasa. Szybkie zamowienie online z Londynu dzieki PayPal. Bede uzywal i polecal znajomym.

Szymon S

I have used this shop twice now, and both times the flowers have been very well received. Delivered on time and good quality. Thank you.
Rob
Gwarancja bezpieczeństwa Gwarancja bezpieczeństwa